KREACJA: FORMACJA.PL

IDEALNE MIESZKANIE DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY

Walendów Park to osiedle mieszkaniowe usytuowane w Walendowie, w gminie Nadarzyn nieopodal Pruszkowa. Jest atrakcyjnym rozwiązaniem dla rodzin lubiących naturę, spokój i komfort. To prosta, ale jednocześnie nowoczesna, kameralna zabudowa. Jej niewątpliwym atutem są wewnętrzne, bogate w roślinność dziedzińce, zadbane alejki z ławkami oraz plac zabaw dla dzieci. To komfort wypoczynku nad wodą, w ciszy jaką oferuje zielona i urozmaicona okolica Walendowa.

 

Na miarę Twoich oczekiwań

 

Walendów Park to 368 mieszkań usytuowanych w 12 kameralnych, trzypiętrowych budynkach z windą. W pierwszym etapie inwestycji (budnek A8) oferujemy 23 mieszkania o powierzchni od 37 do 83 m2. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno niewielkie mieszkania dwupokojowe, ciekawie rozplanowane mieszkania 3 pokojowe oraz przestronne czteropokojowe. Wszystkie nasze mieszkania posiadają balkony, a te na parterze tarasy.

W SERCU WALENDOWA

Osiedle Walendów Park położone jest w doskonałej lokalizacji. Biorąc pod uwagę niewielkie oddalenie od stolicy, czyste powietrze, łąki i lasy zdecydo­wanie nadają temu miejscu wyjątkowości. Szybki dojazd do Warszawy zapewniają dwie drogi krajowe S7 i S8. Inwestycja znajduje się zaledwie 2 km od Ptak Warsaw Expo i Centrum Mody  w Nadarzynie oraz 4km od centrum handlowego w Wólce Kosowskiej.

 

Zielone Osiedle

 

Walendów Park położony jest na dużym terenie (27994 m2) sąsiadującym bezpośrednio z malowniczymi stawami rzeki Utraty.  Tu, gdzie przyroda wchodzi niemalże na osiedle można poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Na terenie osiedla zadbaliśmy o sprzyjające rodzinnemu relaksowi udogodnienia: liczne alejki i ławeczki, plac zabaw dla dzieci oraz ciekawy projekt zieleni.

Całość osiedla jest ogrodzona, a wjazd na teren jest monitorowany. Garaż podziemny do minimum ogranicza ruch kołowy.  Zaprojektowaliśmy także lokale usługowe przeznaczone m. in. pod klub fitness, świetlicę i przedszkole.

 

Mieszkania w cenie od 4750 zł za m2

KREACJA: FORMACJA.PL
Masz pytania dotyczące naszej inwestycji? Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Imię i Nazwisko

Email

Telefon

Wiadomość

Podaj swój numer. Oddzwonimy do Ciebie!

Telefon

facebook