KREACJA: FORMACJA.PL

INWESTOR

Walendów Park Spółka z o.o.

Spółkę tworzą dwie stabilne i doświadczone firmy – Invest Reform sp. z o.o. oraz „Przemysłówka” PBP Holding sp. z o.o. Wieloletnia współpraca tych firm zaowocowała utworzeniem spółki mającej na celu realizację nowej inwestycji deweloperskiej Walendów Park.

Invest Reform to doświadczony inwestor w branży deweloperskiej. W swoim dorobku, poza projektami mieszkaniowymi, ma również prestiżowe budynki komercyjne: centrum handlowe Blue City, Millenium Plaza oraz centrum handlowe Maximus. Zakończone sukcesem inwestycje są potwierdzeniem wysokiego poziomu organizacyjnego, wiarygodności finansowej oraz troski o najwyższą jakość oferowanych nieruchomości.

Przemysłówka PBP to firma budowlana z 25-letnim doświadczeniem, coroczny laureat prestiżowych nagród Budowa Roku, wiarygodny i sprawdzony partner wielu krajowych i zagranicznych inwestorów. Portfolio Przemysłówki to pełny przekrój różnorodnych rodzajów obiektów, od budownictwa przemysłowego i obiektów użyteczności publicznej po osiedla mieszkaniowe.   Stabilność finansowa, znakomita kadra inżynierska i ukierunkowanie na jakość  stanowią gwarancję uzyskania efektu końcowego na najwyższym poziomie.  Przemysłówka jest nie tylko partnerem w spółce ale również generalnym wykonawcą całości inwestycji Walendów Park.

Sprawdź dokonania Przemysłówki na stronie www.holding.olsztyn.pl

KREACJA: FORMACJA.PL
Masz pytania dotyczące naszej inwestycji? Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Imię i Nazwisko

Email

Telefon

Wiadomość

Podaj swój numer. Oddzwonimy do Ciebie!

Telefon

facebook